ფორუმი
საქართველოში გასული სხვა ქვეყნის სერიალები
საქართველოში გასული ამერიკული სერიალები
საქართველოში გასული თურქული სერიალები
მდუმარენი მონაწილეობენ: მურად ილდირიმი, ასლი ენვერი, სარფაქ აქაია, ბერიკ ჰაკმანი, ჯივენჩ მურად აქფინარი, თუგაი მერქანი, რეჰა ოჰჯანი, მეჰმეტ ოზგური.
19:00-20:00
მონაწილეობენ: ბერენ საატი, ენგიმ აქიურექი, ფირატ ჩელიქი, მურად დალტაბანი, ბურა გიუოსი, ქაან ტაშანერი, ენგიმ ოზთიურქი, სედა გიუვენი
ორშაბათი-შაბათი 17:50-20:00
მონაწილეობენ: თუბა ბუიქუსთუნი, ჩექინ თექინდური, მურად ილდირიმი, ნურსი ურერი, თუნჩელ ქურთიზი, სელმა ერჯენქი, ჯემალ ჰუნალი და სხვები.
ორშაბათი-შაბათი 19:00
მონაწილეობენ: ქენან იმირზიოღლუ, ნურჰან ოზენენი, ჯანსუ დერე, იფექ ბილგინი, ბარის ფალაი, სალიჰ კაილონი, ბეირატ გულერცანი, ტუნჩელ კურთიზი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 19:30
მონაწილეობენ: ჯანსელ ელჩინი, შუქრან ოვარი, ილქერ აქსუმი, ეზგიმ მოლა, აიშენიელ შავლიოღლუ, თუნჯერ სელმანი, ნერგის ჩორაქჩი, ფერიტ ქაია და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 16:00
მონაწილეობენ: მელისა სიოზენი, ენპინ აქიურექი, მერალ ოქაი, ენპინ ატან დიუზიატანი, ხაქი ხალუქ ქიომერტი და სხვები
TMC მონაწილეობენ: ბურჩინ თერზიოღლუ, მურად ილდირიმი, ზერინ სუმერი, სალიფ კალიონი, გუნჯა გულსუნარი, მუნირ ჯანარი, ჟალი აილანჩი, ორჰან ესქინი, ომურ არფაჯი, დენიზ ეროზენი, ქადრი ურჯანი, აილა არსლაქჯანი, ნინჰან ბუიფალაჩი. და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 16:00
TMC Films მონაწილეობენ: ჰალიტ ენგერჩი, ბერგიუზა კორელი, ტარდუფ ურდნული, ჯეიდა დურენჯი, თომრის ინჯერი, მეტინ ჩეკმეზი, ვოჯა ჯიანელი, ერგუნ დემერი, მერალ ჩეტინკაი, აიტა ჩოსტუმა. და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 19:50
მონაწილეობენ: მურატ იჰლდირიმი, ნურგიულ ეშილჩაიჰი, ტომრის ინსერი, ფერიდე გეტინი, ნაზან კირილმი, კარემ ატაბეიოჰოგლი, ზეინელ ბესერლერი, ეგემენ იავუზი და სხვები
საქართველოში გასული ქართული სერიალები
საქართველოში გასული სერიალები
Telemundo Studios მონაწილეობენ: არსელია არამბულა, ხორხე ლუის პილა, კრისტინა ბაჩი, ერიკა დე ლა როსა, ალექსანდრა დე ლა მოსა, გონსალო გარსია ვივანკო, კრისტიან დე ლა კამპა, ალდო ხერალდო. და სხვები
ორშაბათი--პარასკევი 16:00
მონაწილეობენ: მარლენ ფაველა, გაი ეკერი, ჯესიკა მასი, კარლოს გილიერმო იადონი, სუსანა დოსამანტესი, ლორენა მერიტანო, დანიელა ნავარო და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 10:05
მონაწილეობენ: სარა მალდონადო, ეუხენიო სილერი, ხორხე ლუის პილა, აილინ მუხიკა, ლისეტე მორელოსი, პაბლო ასარი, ისმაელ ლა როსა და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 19:00
Telemundo Studio მონაწილეობენ: ხენკარლოს კანელა, მონიკა სპირი, რობერტო ვანდერი, მერსედეს მოლტო, რებეკა ჯონსი, ჰენრი ზალკა, ხორხე კონსეხო, კარმენ აუბი, საბრინა სიარა. და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 18:50
მონაწილეობენ: ფერნანდა ვასკონსელოსი, მურილო როსა, მარკოს კარუსო, ალექსანდრე ბორესი, დანიელ დე ოლივიერა, ლიმა დუარტე, ხოსე დე აბრეუ, ნივეა მარია და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 15:50
მონაწილეობენ: ნატალია ორეირო, ლუსიანო კასტრო, ვალერია ლორქა, ხულიეტა ზულბერგი, ფრანსისკო ნაპოლი, ბენჟამინ ამადეო, ფაბიო ასტე, ესტებან კოლეტი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 17:00
მონაწილეობენ: დებორა სეკო, მურილო ბენისიო, ედსონ კელულარი, კრისტინე ტორლონი, მარიანა ხიმენესი, კაკო კიოჩერი, კამილა მორგადო, გაბრიელა დუარტე, ტიაგო ლაკერდა და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი
მონაწილეობენ: ელიზაბეტ გუტიერესი, მარტინ კარპანი, მარისა როდრიგესი, გაბრიელ პორასი, გაბი ესპინო, კარლა მონროიგი, ზული მონტერო, ხიმენა დუკე, დანიელ ლუგო და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 21:00
მონაწილეობენ: ხენკარლოს კანელა, გაბი ესპინო, მიგელ ვარონი, კარლა მონროიგი, ხორხე ლუის პილა, რობერტო მატეოსი, ესეკიელ მონტალდე, ლეონარდო დანიელი, მიშელ ვარგასი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 20:00
მონაწილეობენ: ნურკის ბატისტა, ხუან პაბლო რაბა, მაირა როდრიგესი, გუსტავი როდრიგესი, დედ დეგერი, საულ მარინი, ჰილდა აბრაჰამსი, ფლავიო კაბალიერო, დორა მაზონე და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 21:00
მონაწილეობენ: მარიანხელ რუისი, ვერონიკა შნაიდერი, ლუის ხერონიმო აბრეუ, ასტრიდ კაროლინა ჰერერა, ხავიერ ვიდალი, მიგელ დე ლეონი, ლუსიანო დალესანდრო და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 19:00 დასკვნითი სერიები შაბათი-კვირა 17:00
მონაწილეობენ: სერხიო ბასანესი, კარენ სენთიესი, სესილია პონსე, ვანესა აკოსტა, ფერნანდო დელ სოლარი, ტომას გორასი, ვანესა ვილიელა, ამერა უიმერი და სხვები
ორშაბათი-შაბათი 19:00
მონაწილეობენ: სუსანა ვიეირა, რენატა სორაჩი, ხოსე ვილკერი, ხოსე მეიერი, კაროლინა დიკმანი, ედუარდო მოსკოვისი, ლეტიცია სპილერი, მარილა გაბრიელა, მარსელო ანტონი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 12:20
მონაწილეობენ: დავიდ ზეპედა, სანდრა ეჩევერია გაბრიელ სოტო, ლაიშა ვილკინსი, ფერდინანდო გარსია, ხუან ფერერა, დელია კასანოვა, როსა მარია ბიანჩი, ალეხანდრო ტომასი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 19:00
მონაწილეობენ: გლორია პერესი, ფერნანდა მონტენეგრო, ტონი რამოსი, ცლუდია აბრეუ, კაროლინა ფერასი, მარსელო ანტონი, კლაუდია რია, კამილა პიტანგა და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 19:00
მონაწილეობენ: იტათი კანტორალი, ფრანსისკო გატორნო, ზული მონტერო, ალეხანდრო ფელიპე, ზაჰრიკ ლიონი, ლილიბეტ მორილიო, ვლავიო კაბალიერო, ჟანეტ ლერი და სხვები
ორშაბათი-შაბათი 20:00
მონაწილეობენ: ანა დე ლა ლეგერა, მანოლო კარდონა, საულ ლისაზო, დოლორეს ერედია, კარლოს ტორეს ტორიენხა, მარიაანა გახა, კარინა მორა, ერიკ ელიასი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 19:00 განმეორებით 12:20
მონაწილეობენ: ლიგია ბედიტი, პედრო რენდონი, კარიდად კანელონი, აილინ აბადი, მარიამ ოჩოა, ხენ კარლოს სიმანკასი, ამბარ დიასი, შანტალ ბადო, ხუან კარლოს ტარაზონა, დანიელ ელბიტარი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 15:00
მონაწილეობენ: გრეტელ ვალდესი, ვიქტორ ნორიეგა, მარიცა როდრიგესი, ბერნი პასი, ოსვალდო რიოსი, ალბა როვერსი, კლაუდია ისლასი, ლისეტე მორელოსი, არიელ ლოპეს პადილია და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 21:00
მონაწილეობენ: დანა გარსია, ხოსე ანხელ ლამასი, საბი კამალიჩი, კარლოს ტორეს ტორინხა, ხიმენა რუბიო, ანა სიოჩეტი, კოტან ფერნანდესი, ალეხანდრა ლასკანო და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 17:00
მონაწილეობენ: მალუ მადერი, კლაუდია აბრეუ, მარკოს პალმერია, ფაბიო ასუნჩიო, მარსიო გარსია, დებორა ეველუნი, დებორა სეკო, ხულიანა პაესი, მარსელო ფარია და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 20:00
მონაწილეობენ: გაბრიელა სპანიკი, მაურისიო ისლასი (გარიელ პორასი), ზული მონტერო, დანიელ ლუგო, გაბრიელა როელი, დიანა ქუინხარო, ხენესის როდრიგესი, ჯული გილიბერტი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 19:00 განმეორებით 10:00
მონაწილეობენ: ედუარო მაშკოვისი , პრისცილა ფანტინი, ფლავია ალისანდრა, სესილია დარასი, ადილსო გირარდი, ლუის გუსტა, ანა ლუსია ტორე, ფერნანდა სოუსა და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 15:50
Televisa მონაწილეობენ: ვიქტორია რუფო, მაიტე პერონი, უილიამ ლევი, დანიელა რომო, დიეგო ოლივერა, ოსვალდო რიოსი, ლივია ბრიტო, ერიკა ბუენეფილი, სუსანა დიასი, , დომინიკა პალეტა. და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 21:00 განმეორებით 15:50
მონაწილეობენ: ალეხანდრა ლასკანო, კრისტობალ ლანდერი, კლაუდია ალვარესი, რაფაელ სანჩეს ნავარო, ალეხანდრო პეტრონი, გაბრიელა როელი, ჰექტორ არენდონდო, ჯინა მორეტი, გასტონ მორელო და სხვები
ორსაბათი-პარასკევი 19:00
Televisa მონაწილეობენ: ედიტ გონსალესი, ფერნანდო კოლუნგა, ალმა მურიელი, ეუხენია კაუდირო, უმბერტო ელიზონდო, დელია კასანოვა, ლეტისია პერდიგონი, მარისოლ სანტაკრუსი, სერხიო კატალანი. და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 10:00
მონაწილეობენ: სკარლეტ ორტისი, ხოსე ანხელ ლამასი, ლილიბეტ მორილიო, ლუის ხოსე სატანდერი, ლისეტე მორელოსი, ლეონარდო დანიელი, კარინა მორა, ვიქტორ გონსალესი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 21:00
მონაწილეობენ: სეზარ ევორა, ედიტ გონსალესი, ერნესტო ლაგუარდია, გაბიესპინო, ელენა როხო, ასელა რობინსონი, ლაურა ფლორესი, რენე კასადოსი, სებასტიან რული, სარა მალდონადო, მიშელ ვიეტი და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 20:00
მონაწილეობენ: ამპარო გრისალესი, გაბრიელ პორასი, მიშელ ბრაუნი, საბი კამილაჩი, მონიკა დიონე, არაპ ბეტკე, ანა ლუსია დომინგესი, ალექს სირვენტი, პაულო კევედო და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 17:00
მონაწილეობენ: ანდრეა მარტი, ხოსე ანხელ ლამასი, გაბრიელა ვერგარა, ვერნი პასი, საბი კამილაჩი, ჰექტორ ბონილია, მონსერატ ონივეროსი, მარტა მარია კასტრო და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 10:00
მონაწილეობენ: ვიქტორია რუფო, სეზარ ევორა, ჯაკლინ ანდერე, მარგარიტა იზაბელი, გილიერმო გარსია კანტუ, სესილია გაბრიელი, საბრინა მუსიერი, რენე კასადოსი ანა ლაიევსკა და სხვები.
ორშაბათი-პარასკევი 20:00
მონაწილეობენ: ედიტ გონსალესი, კრისტიან მეიერი, ხენესის როდრიგესი, მარიცა გონსალესი, კატი ბარბერი, არაბ ბეტკე, რობერტო მატეოსი, ივან როდრიგესი და სხვები.
ორშაბათი-პარასკევი 20:00
მონაწილეობენ: ხუაკინ ფურიელი, რომინა გაეტანი, ბენხამინ ვიქუნა, ისაბელ მაკედო, რაულ რიზო, პერლა სანტალა, კარლოს მორენო, მონიკა სქაპარონი და სხვები.
ორშაბათი-პარასკევი 17:00
Telemundo Studio მონაწილეობენ: ადრიანა ფონსეკა, ხოსე ლუის რესენდესი, აილინ მუხიკა, ხიმენა დუკე, ფაბიან რიოსი, ჯონ ეკერი, ალბა როვერსი, დანიელა ნავარო, მანუელ ლანდეტა, გაბრიელ პორასი. და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 10:00
Televisa მონაწილეობენ: ბლანკა გუერა, საბინე მოისერი, ეუხენია კაუდირო, სალვადორ ზერბონი, ანხელიკა ბოიერი, დავიდ ზეპედა, მაკ ტეჩერი, ლივია ბრიტო, რენე კასადოსი, ალეხს აილა, ერიკ დელ კასტილიო. და სხვები
17:00
მონაწილეობენ: დანიელა ალვარადო, ხუან კარლოს გარსია, მიმი ლასო, ხუან კარლოს სიმანკასი, ფედრა ლოპედი, როსალინდა სერფატი, ხავიერ ვიდალი, მირელა მენდოსა და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 15:00
TV Azteca მონაწილეობენ: ანეტ მიჩელი ანდრეა მარტინ, ვიქტორ გონსალესი, მაურისიო ისლასი, ხავიერ გომესი, ომარ ფიერო, ხერალდინ ბასანი, დანიელ ელბიტარი, სერხიო კლეინერი, მარტა მარია კასტრო, ბეტი მონროი. და სხვები
11:00
TV Azteca მონაწილეობენ: როსანა ნახერა, მიშელ ბრაუნი, ლეონარდო გარსია, ელიზაბეტ სერვანტესი, ფერნანდო ლუხანი, ოფელია მედინა, ხოსე ალონსო, ხუან ალფონსო ბატისტა, არიელ ლოპეს პადილია. და სხვები
17:50
RCN მონაწილეობენ: კაროლინა გომესი, აბელ როდრიგესი, პატრიკ დელმასი, კატრინ პოტო, ნიკოლას მონტერო, ლუის ედუარდო არანგო, ერნესტო ბენხუმეა, კონსტანსა, დუკე, მაგალინ კასტრო, ანდრეა მონტენეგრო. და სხვები
11:30
მონაწილეობენ: ერიკა ბუენეფილი, ედუარდო იანესი, ელსა გონსალესი, სებასტიან რული, ფრანსისკო გატორნო, რაჯორი დე სოუსა, გილიერმო კაპეტილიო და სხვები
ორშაბათი-პარასკევი 17:00 (რუსთავი 2_მა 53 სერია აჩვენა)
Televisa მონაწილეობენ: დანა გარსია, ხორხე სალინასი, პაბლო მონტერო, ხუან ფერერა, ანხელიკა მარია, ვიქტორ ნორიეგა, არტურო პენიჩე, სალვადორ პინედა, რაფაელ ნეგრეტე. და სხვები 10:00
Televen მონაწილეობენ: სკარლეტ ორტისი, ერიკ ეისერი, ფერნანდო ნორიეგა, ალეხანდრა ამბროსი, ხუან კარლოს გარსია, როქსანა დიასი, ხუან მარტინ დელ კამპო, ალეხანდრა სანდოვალი, კარლოს გილიერმო აიდონი. და სხვები
20:00
Televisa მონაწილეობენ: ვიქტორია რუფო, მარიბელ გუარდია, ერნესტო ლაგუარდია, აფრიკა ზავალა, ადრიანა ლუვიერი, ხოსემარია ტორე, მანე დელა პარა, ალეხანდრო ნუნიესი, მარტა ხულია, არტურო კარმონა. და სხვები
ორშაბათი--პარასკევი 11:00